جمعه 9 خرداد 1399

لیزر موهای زائد اصفهان دکتر مسلمی

Freeافزودن به پسندها
قیمت: توافقی تومان قیمت توافقی
شماره تماس تلفن: 32659690-031 تلفن: 32659699-031
https://www.drmoslemiclinic.com/fa/our-services/laser-hair
تاریخ انتشار پنجشنبه, ۰۶ دي ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸:۳۵
ایجادشده توسط

توضیحات

لیزر موهای زائد اصفهان کلینیک دکتر مسلمی

 

لیزر موهای زائد در مطب دکتر مسلمی با بهترین دستگاه های لیزر همچون دستگاه الکساندریت آپوچی آمریکا 2018

 

الکساندرایت آپوچی آمریکا (که در مطب دکتر مسلمی استفاده می گردد) با یک کولینک بسیار قوی همراه است که از مزایای آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

*بالاترین سطح از امنیت و جوابدهی رفع موهای زائد

 

*کاهش بسیار زیاد درد بر اثر تولید سرمای شدید روی پوست(پیش از تابش لیزر)

 

*همراه با تکنولوژی اندی گ هم می باشد که برای پوست های تیره و نواحی تیره بدن

 

 

آدرس کلینیک : اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه لاهور، ساختمان صدر، طبقه سوم

 

 

هر آنچه که لازم است درباره لیزر موهای زائد پوست بدانید

 

لیزر موی زائد اصفهان درحال حاضر بهترین روش کاهش دائمی موهای زائد می باشد که در عین موثر بودن عوارض لیزر موهای زائد نادر است.

 

علت آنکه  لیز موهای زائد در اصفهان به این سرعت جایگزین روش های دیگر کاهش موهای زائد شده است اینست که به نسبت وقت و هزینه ای که صرف می شود ،هیچ روش دیگری از نظر تاثیر و ماندگاری و سرعت ، قابلیت رقابت با لیزر موهای زائد را ندارد . چنانکه مثلا در مورد صورت ،با انجام 6-5 جلسه ی 5 دقیقه ای لیزر ،کاهش عمده ای در موهای زائد صورت اتفاق می افتد.

 

 

نکته ای که سبب جذاب بودن لیزر موی های زائد می شود در عین تاثیر آن، سرعت انجام لیزر موهای زائد است ،زیرا با یک پالس لیزر در یک محدوده ی چند سانتی متر مربعی کلیه ی موها از بین می رود و همین نکته باعث سرعت داشتن لیزر می شود.

 

در عین حال بعضی از دستگاه های لیزر اصفهان مکانیسم های پیشرفته ای دارند که سبب کاهش درد قابل توجه و سرعت انجام لیزر می شود. به شما اصفهانی های عزیز این مژده را می دهیم که دستگاه لیزر شرکت امریکایی کاندلا به علت سیستم سرد کننده ای که دارد، نیاز به زدن ژل به صورت ندارد و درد آن هم بسیار ناچیز است، زیرا در این سیستم تکنولوژی منحصر بفرد پاشیدن اسپری سرد کننده همزمان با لیزرمو های زائد، سبب می شود که هم سرد کردن محل بسیار سریع انجام شود و هم فرد درد قابل توجهی نداشته باشد. کلینیک هایی که که برای لیزر موهای زائد اصفهان، از این تکنولوژی استفاده می کنند، منجر می شود فرد پس از لیزر موهای زائد نقاهت و محدودیت خاصی نداشته باشد، یعنی معمولا قرمزی محل پس از چند ساعت از بین می رود و به جز محدودیت هایی مثل محافظت از پوست در مقابل نور آفتاب محدودیت دیگری وجود ندارد.

 

 

 

کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مینا مسلمی خدمات ما شامل لیزر موهای زائد اصفهان کاشت مو اصفهان لاغری اصفهان و کلیه خدمات تخصصی پوست و مو و زیبایی در اصفهان تلفن: 32659690-031 تلفن: 32659699-031 

موقعیت

اصفهان, اصفهان
آدرس کلینیک : اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه لاهور، ساختمان صدر، طبقه سوم

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 171
نمایش داده شده: 186
انقضا: چهارشنبه, ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸:۰۰

نیازمندی ها ، آگهی و تبلیغات